Smiginio varžybos ,,Virkštininkų dvare‘‘

Kovo 10-11 dienomis dauguma elektrėniečių dalyvavo miesto šventiniuose renginiuose, o netoli Palangos esančiame ,,Virkštininkų dvare‘‘ Elektrėnų smiginio klubo ,,Dublis‘‘ nariai kovėsi dėl Lietuvos ir Baltijos smiginio reitingo taškų. Šis turnyras labai sėkmingai susikloste D. Matijoškai, kuris lemiamuose leguose nugalėjo stiprius priešininkus atkrintamosiose varžybose ir pasiekė pusfinalį – iškovota 3 vieta tarp 70 dalyvavusių vyrų. Jaunimo turnyro nugalėju tapo ,,Dublio‘‘ atstovas Aurimas Morkūnas iš Žiežmarių. Moterų tarpe penktą kartą iš eilės finale susitiko A. Juknienė ir A. Juknaitė. Šįkart Fortūna lemiame lege palankesnė buvo dukrai. Paguodos turnyrą laimėjo G. Trakimavičius.

Porinėse kovoje kartu su U. Jankūnu dar vieną bronzos medalį pelnė D. Matijoška.

Po individualių rungtynių Lietuvos federacijos rinkiminiame susirinkime taryba išrinko naują prezidentą – juo tapo daugunos pasitikėjimą pelnęs Donatas Matijoška. Generalinės sekretorės pareigas eis Algina Juknaitė. Artimiausias Lietuvos ir Baltijos turnyras vyks
Žiežmariuose. Jį organizuoja smiginio klubas ,,Dublis“, kuris po paskutinio turnyro pakilo į pirmą vietą Lietuvos klubų reitinge.