TARPTAUTINIS DZIUDO TURNYRAS

Kovo 19 d.šeštadienį Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos,Baltarusijos,Rusijos bei Lietuvos.Elektrėnų sportininkai iškovojo penkis medalius.Geriausiai sekėsi Giriui Kulevičiui kuris sv.kat.iki 35kg.įveikias visus savo varżovus użemė pirmą vietą.Sv.kat.iki 40kg.antą vietą iškovojo Danielius Stefanovič, o brolis Adas buvo trečias šioje kategorijoje.Markas Matkevičius taip pat użemė trečią vietą sv.kat.iki 45kg.Trečią vietą iškovojo ir Simonas Kalinauskas sv.kat.virš 50kg.Jauniausioje grupėje iki medalio pritrūko tik vieno żinksnio Aivarui Varškevičiui sv.kat.iki 26kg.ir Kerniui Jakavičiui sv.kat.iki 35kg.jie pralaimėje kovas dėl trečios vietos buvo penkti.