Metų pasiekimas – treti Lietuvoje

dublis_2015_chapmPasibaigus 2015 metams Elektrėnų smiginio klubas ,,Dublis” apibendrino sezono pasiekimus. Dar visai jaunas pagal patirtį klubas su 1076 taškais pakilo į 3-ią vietą Lietuvos reitinge. Tarp daugiau nei 100 vyrų, aukščiausią 8 -ą vietą užima U. Jankūnas, o antrame dešimtuke elektrėniečių net keturi: S. Andriulevičius (11v.), B. Paulauskas (12v.), D. Matijoška (13v.), G. Trakimavičius (19v.). Moterų tarpe ketvirtą poziciją šalyje išlaikė A. Juknienė (171 tšk.), o penktoje visus metus stabiliai laikėsi ,,Versmės“ gimnazijos moksleivė G. Garbatavičiūtė (121 tšk.). Žaisdamos poroje jos iškovojo 3-ią bendraklubinę vietą Lietuvoje. Vyrų komanda liko 4-a. Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybose dalyvavusios G. Kliokytė iš ,,Versmės“ bei ,,Ąžuolyno“ mokyklos moksleivė K. Andriulevičiūtė pridėjo klubui 80 taškų.

Tradiciškai svarbiausiame Lietuvos smiginio čempionate ,,dubliečiai“ buvo rimti varžovai ir labiau patyrusiems šios sporto šakos žaidėjams: S. Andriulevičius iškovojo aukščiausią 5-ą vietą individualioje rungtyje, o su likusiais vyrų komandos nariais ( D. Matijoška, B. Paulauskas, U. Jankūnas) pasipuošė bronziniais medaliais. K. Andriulevičiūtė kartu su kauniete V. Povilaitiene taip pat dukart (porinėje ir komandinėje rungtyse) pelnė bronzą, o A. Juknienė su A. Juknaite atitinkamai 2-ą ir 1-ą vietas.

Elektrėnų jaunimas neturėjo sau lygių Lietuvoje. Jie išsidalijo visus medalių komplektus: U. Jankūnas – pirmas , Dovydas Antanavičius – antras, jo jaunesnis brolis Lukas bei G. Garbatavičiūtė – treti.

Klubo nariai praleidžia nemažą savo laisvalaikio dalį prie taikinių namuose, kartą per savaitę treniruojasi sporto centre, kuriame klubui skirtos patalpos tampa ankštokos, nes klubą lankančių narių vis daugėja. Neretai pas mus apsilanko ir D. Labanauskas iš Kauno klubo, kurį WDF (Pasaulio smiginio federacija) paskelbė geriausiu 2015 metų žaidėju – jo dėka Lietuvos vardas skamba vis dažniau, o elektrėniškiams – geriausia ,,mokykla“.

Esame tikri, kad mūsų miesto sporto centro ir savivaldybės administracijos skiriamas dėmesys ir finansinė parama ne tokiai populiariai sporto šakai Lietuvoje duoda rezultatų – mes reprezentuojame savo miestą ne tik šalyje, bet ir už jos ribų.                                                                                                    Klubo prezidentas D. Matijoška

Nuotraukoje: 1. A. Juknienė su vyrų komanda (D. Matijoška, B. Paulauskas U. Jankūnas)