Rankinio naujienos

LogoPasibaigus šventiniam laikotarpiui abi Elektrėnų vyrų rankinio komandos žaidė savo varžybas. Pirmieji po švenčių į kovas įsijungė ,,RK- Energija“- ESSM vyrai. Jie sausio 24 dieną žaidė išvykoje su Alytaus ASRC ,,Almeida- Stronglasas” komanda. Rungtynės buvo atkaklios, bet padarius keletą paprastų, reikšmingų klaidų rungtynės pralaimėtos rezultatu 36:22 (18:13). Sausio 31 dieną sužaidėme namų rungtynes su Kauno rajono SM komanda ir svečius nugalėjome rezultatu 38:32 (20:15). Praėjusį savaitgalį išvykoje žaidėme su Molėtų SK ,,Molėtai“ komanda, lygioje kovoje nugalėjo šeimininkai rezultatu 37:34 (21:15). Vyrų komanda šį sezoną turi daugiau noro žaisti, nei pasiekia pergalių. Viena paguoda, kad mūsų komandos žaidėjas Mindaugas Sladkevičius yra tarp rezultatyviausių, Lietuvos I lygos rankinio pirmenybių, žaidėjų.

Artimiausios vyrų komandos rungtynės numatomos išvykoje Šalčininkuose su ,,SOKOL“ komanda. Mūsų komandai- sezono rungtynės. Pralaimim- sezonas baigtas, laimim- sezonas tęsiasi. Linkim sėkmės.

Veteranai sausio 31 dieną žaidė Šiauliuose ir kaip jau įprasta šį sezoną ture pogrupyje patyrėme vieną pralaimėjimą ir pasiekėme vieną pergalę, tik nesuveikė praleistų ir įmestų įvarčių santykis. Šį kartą jis buvo blogiausias (-4 įv.). Ture užimta šešta vieta. Rungtynių rezultatai:

–          HC,,Senjorai‘‘Vilnius – ,,RK-Energija‘‘- ESSM 10:4

–          ,,RK-Energija‘‘- ESSM – RK,,Dzūkija‘‘Alytus 8:6

–          RK,,Žemaitija‘‘Šiauliai – RK,,Energija‘‘Elektėnai 10:7

Veteranai šiuo metu bendroje įskaitoje dalijasi 5- 6 vietomis su Kauno veteranų komanda.