Rankinis Latvijoje

09Savaitgalį Elektrėnų ,,RK- Energija“ veteranų komanda dalyvavo eiliniame veteranų ture Priekulės mieste. Tradiciškai buvo sužaista ketverios rungtynės su skirtingų miestų komandomis.  Vienerių rungtynių trukmė du kėliniai po 8 minutes. Turas nebuvo sėkmingas. Kol turėjome jėgų, po ilgos kelionės, labiausiai išgąsdinome turo šeimininkus kurie visas rungtynes vedė dviem, trim įvarčiais, bet rungtynių pabaigoje rungtynių fortūna buvo mūsų pusėje ir rungtynes baigėme lygiosiomis. Rezultatas- 9:9. Su kitomis komandomis stengėmės sužaisti kuo geriau, bet sėkmės ir jėgų jau nebuvo. Ture likome penktoje vietoje.

Septintasis ir paskutinis Lietuvos atvirojo veteranų rankinio čempionato turas skirtas A. Cickevičiaus atminti įvyks gegužės 23 dieną Elektrėnuose. Iki pasimatymo su rankinio veteranais.