Dublis federacijos taurės laimėtojai

Smiginis populiarėja ne tik Elektrėnuose

2019 metų Pasaulio smiginio čempionatas Londone prasidėjo sensacija – pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvaujantis lietuvis Darius Labanauskas nugalėjo penkiskart pasaulio čempioną iš Olandijos R. van Barneveld. Anglijoje ir Lietuvoje jis iškart išgarsėjo kaip ir Rūta Meilutytė po Londono olimpiados. Darius pretenduoja į prizininkus portalo Sportas.lt rinkimuose  metų momento sporte ,,autorius‘‘, sukėlęs tikrą audrą smiginio pasaulyje.

Mums, Elektrėnų smiginio klubo ,,Dublis‘‘ žaidėjams D. Labanauskas yra ne tik geras draugas, sektinas pavyzdys, bet ir varžovas. Klubų reitinge Elektrėnai šiemet turėjo užleisti pirmos vietos poziciją kauniečiams – vyrų komandinėje rungtyje jie įveikė ,,dubliečius‘‘ Lietuvos smiginio čempionato finale rezultatu 9:6. Kauniečių pranašumą teko pripažinti D. Matijoškai su U. Jankūnu, kurie  porinėje vyrų rungtyje iškovojo sidabrą. Ugnius Jankūnas dar pridėjo bronzos medaį asmeninėje įskaitoje. Visose rungtyse kaunietis (tiksliau garliaviškis) Darius Labanauskas liko nenugalėtas!

Moterų tarpe abu (porinės ir komandinės rungties) finalus žaidė šeimyninis A. Juknienės ir Juknaitės tandemas – iškovoti sidabro medaliai ir I-a vieta. Visų metų pereinamoji taurė iškeliavo visam laikui į Elektrėnus, laimėjus komandinį klubų turnyrą trejus metus iš eilės.

Jaunimo tarpe pernai metų Lietuvos čempionas Elektrėnų gimnazijos ,,Versmė’’ moksleivis Lukas Antanavičius džentelmeniškai užleido titulą perspektyviai jaunajai kaunienei M. Znadauskaitei.

Sėkmingiausiu visų metų turnyru galima pripažinti Lietuvos smiginio federacijos taurės varžybas: ,,dubliečiai’’ komandinėje įskaitoje toli už nugaros paliko visus varžovus – 192 tšk., kauniečiai tuo tarpu (be D. Labanausko) liko antri su 100 tšk. , o D. Matijoška tapo čempionu!

Mama ir dukra išlaikė pirmąsias pozicijas Lietuvos ir Baltijos reitinge, bei atstovavo Lietuvą Europos smiginio čempionate Vengrijoje. Lietuvos garbę gynė ir dublietis Ugnius Jankūnas, o visos rinktinės reikalus tvarkė klubo bei Lietuvos federacijos prezidentas D. Matijoška. Algina Juknaitė ir šiemet apgynė čemionės titulą tolimojoje Islandijoje. Asta iškovojo 3-ią vietą WDF (pasaulio smiginio federacija) reitingo turnyre Vilniuje

Vyrų reitinge stabiliai geriausių aštuntuke įsitvirtino D. Matijoška bei jaunasis U. Jankūnas.

Asociacija ,,Elektrėnų smiginio klubo Dublis’’ dėkoja Elektrėnų savivaldybės administracijai ir nuolatiniam rėmėjui UAB Bauwerk Boen už visapusišką palaikymą. Sportininkai tikisi kuo greitesnio sugrįžimo į renovuotas patalpas ruoštis Pasaulio taurės varžyboms, kurios rudenį  vyks Rumunijoje.

 Linkime visiems darbingų ir sėkmingų 2019 metų.

Elektrėnų smiginio klubo ,,Dublis’’ informacija

Dublis federacijos taurės laimėtojai
Dublis federacijos taurės laimėtojai
Algina Jukanaitė ir Asta Juknienė
Algina Jukanaitė ir Asta Juknienė