Tilžės taurė 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPirmasis 2015 Lietuvos darts reitinginis turnyras vyko vasario 7 d. Šiauliuose.  Tarp 88 susirinkusių sportininkų Elektrėnų  smiginio klubą ,,Dublis” atstovavo 11 žaidėjų. Sėkmingiausiai varžybos susiklostė A. Juknienei: nepralaimėjusiai nei vieno lego pogrupyje, burtai lėmė susitikti su bendraklubiete iš ,,Ąžuolyno” pagrindinės mokyklos K. Andriulevičiūte, kurią įtemtoje kovoje nugalėjo rezultatu 3:2. Atkrintamosiose varžybose bei pusfinalio kovoje nesunkiai įveikusi priešininkes, Asta susitiko su Lietuvos antru reitingo numeriu S. Rinkevičiūte ir finale nugalėjo (4:1).

Vyrų tarpe aukščiausią 3-ią vietą užėmė U. Jankūnas, nes Fortūna nusisuko lemiamu momentu kovoje dėl patekimo į finalą.  Aukštą 5-ą vietą iškovojo S. Andriulevičius.

Jaunimo turnyre rungėsi ,,Versmės” gimnazijos moksleiviai G. Garbatavičiūtė, G Kliokytė bei D. Antanavičius. Pastarieji užėmė abi prizines 3-ias vietas.

Pirmą kartą šiemet buvo surengtas ir komandinis turnyras. 5-je vietoje tarp Lietuvos klubų įsitvirtinę ,,dubliečiai”, puikiai pradėjo susitikimus su Šiaulių ,,Auksinės strėlės” vyrų komanda, deja, paskutinėse kovose nepavyko pataikyti į dvigubus (užsidaryti) ir pralaimėta 7:9. Neatvykus Šiaulių moterims, joms įskaitytas techninis pralaimėjimas 5:0.

Artimiausios Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybos vyks Klaipėdoje, o Pasaulio (WDF) – Trakų pilyje kovo 7 dieną.

Norinčius išbandyti šį visoms amžiaus grupėms patrauklų žaidimą, kviečiame į atvirą Elektrėnų savivaldybės  smiginio turnyrą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, vyksiantį  vasario 15 d. 11.30 Elektrėnų sporto turizmo ir pramogų centre.

Elektrėnų smiginio klubo ,,Dublis” informacija

Nuotraukoje iš kairės: prizininkai D. Antanavičius, G. Kliokytė, A. Juknienė, U. Jankūnas