Žymų Archyvai: naujienos

IX-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapas

ESSJA logotipasŠ/m birželio 9 dieną , Elektrėnų sporto centras kartu su sporto klubu Vieviečiai, organizavo IX-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių , Elektrėnų savivaldybės seniūnijų ,stalo teniso turnyro I-ąjį etapą. Varžybose dalyvavo, sekančios seniūnijų komandos:

Elektrėnų (Rimutė Miseliūnienė; Dainius Jasilionis; Artūras Minkevičius);

Vievio (Irma Ivoškienė; Zenonas Pukėnas; Gintas Lukšys);

Kietaviškių (Dangira Žvejienė; Vitalij Vladimirov; Antolij Pankov)

Abromiškių (Daiva Pranukevičienė ; Raimundas Vileikis; Arnoldas Janavičius)

Pats turnyras vyko Ąžuolyno pagrindinės mokyklos sporto salėje.

Visos komandos sužaidė tarpusavyje ir buvo išsiaiškinti nugalėtojai.

Turnyro nugalėtojais,-  tapo ir teisę atstovauti Elektrėnų savivaldybę II-ame zoniniame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etape, kuris vyks rudenį, iškovojo Vievio komanda ,sunkioje kovoje, įveikusi kitų seniūnijų komandas .Anroje vietoje liko ,  – Kietaviškių seniūnijos komanda ir trečioje vietoje liko , – Elektrėnų seniūnijos komanda.

Elektrėnų sporto centro atstovė Romualda Ramanauskienė ir Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo medaliais.

Naudodamasis proga, noriu palinkėti Vievio seniūnijos  komandai, sportinės sėkmės ir gerų rezultatų ,rudenį numatomame ,varžybų II etape .

Sporto klubo Vieviečiai pirmininkas
Gintas Lukšys

Sporto klubui „Vieviečiai“ – 10 metų

Sporto klubas “Vieviečiai” šių metų balandžio mėnesį švenčia , – 10-ties metų jubiliejų.

Šios gražios sukakties proga klubo valdyba ,kartu su klubiečiais, organizavo jubiliejinį stalo teniso turnyrą.

Turnyras vyko balandžio 9 dieną , – Ąžuolyno pagrindinės mokyklos sporto salėje. Varžybų dieną į Elektrėnus atvyko gausus 40- ties stalo teniso mėgėjų ir veteranų kolektyvas.

Varžybų svečiai buvo iš Jonavos , Kėdainių , Kauno ir Vilniaus sporto klubų.Aišku, – nemažas ir mūsų klubiečių iš Elektrėnų ir Vievio būrys.

Po sunkių kovų prie stalo tenisų stalų, visi varžybų nugalėtoja ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o visi dalyviai jubiliejiniais sporto klubo “Vieviečiai” ženkliukais.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai pasiskirstė sekančiai:

Moterų tarpe:

1 vieta, – Ingrida Maknevičienė (Jonavos sporto klubas);

2 vieta,  – Gražina Statkevičiūtė (Kėdainių STK);

3 vieta ,  Irma Ivoškienė (sporto klubas “Vieviečiai” );

 

Vyrų tarpe:

1 vieta, – Audrius Radžiūnas (Jonavos sporto klubas);

2 vieta,  – Eugenijus Mikutovskij (Jonavos sporto klubas);

3 vieta ,  Anatolij Pankov (sporto klubas “Vieviečiai” );

 

Vyrų (veteranų ) tarpe:

1 vieta, – Jonas Lukošius (Kaunas);

2 vieta,  – Nikolajus Krivego (Kaunas);

3 vieta ,  – Vidmantas Kairevičius (Kaunas );

Elektrėnų sporto centro atstovas, Audrius Valaiša ,klubo jubiliejaus proga taip pat pasveikino gausų sportininkų būrį ir įteikė apdovanojimą sporto klubui “Vieviečiai”.

Pats turnyras vyko labai audringai, buvo daug gražių žaidybinių momentų, bet svarbiausia visus vienijo bendra sportinė dvasia  ir malonus bendravimas bendraminčių rate.

Baigdamas norėčiau padėkoti sporto klubo “Vieviečiai” valdybai už šaunų jubiliejinį renginį ir sėkmės siekiant naujų pergalių.

Nuotraukos čia.

 

Sporto klubo “Vieviečiai” pirmininkas

Gintas Lukšys

LIETUVOS ČEMPIONATE 6 MEDALIAI

20160326_144036Kovo 25,26 dienomis Kaune vyko atviras U-23 amżiaus Lietuvos čempionatas.Čempionate dalyvavo svečiai iš Latvijos ir paėgiausi Lietuvos imtyninkai.

Pirmą varżybų dieną berniukai ir mergaitės kovėsi septiniose svorio kategorijose,iš kurių tris aukso medalius laimėjo Elektrėnų sportininkai tai Kęstutis Vitkauskas sv.kat.iki 73kg. Inesa Jurčenko sv.kat.iki 70kg.ir Justina Kmieliauskaitė sv.kat.virš 78kg.

Antrą varżybų dieną taip pat sportininkai kovojo septiniose svorio kategorijose.Pirma skinti pergales pradėjo Dżestina Kutkaitė kuri sv.kat.iki 57kg.użemė aukšą antrą vietą tik per pratesima finalinėje kovoje neżymiai nusileidusi Kauno atstovei.Antanas Kmieliauskas tap pat iškovojo antrą vietą sv.kat.iki 90kg.,o sv.kat.iki 81kg.Eeividas Żemaitaitis buvo trečias.

Bendroje iškovotų medalių įskaitoje Elektrėnų sportininkai użemė pirmą vietą.

Sveikinam sportinikus ir jų trenerius ir dżiaugemės kad yra kur lygiuotis jaunesniai imtyninkų kartai.

XII LAPIŲ MOKSLEIVIŲ DZIUDO TURNYRAS

Šių metų balandżio 02d.Kauno raj.Lapių miestelyje vyko stambus dziudo turnyras.Varżybos vyko iš dviejų dalių.

Pirmoje dalyje sportininkai varżėsi 2006m.2007m.ir2008m.ir jaunesni.amżiaus grupėse.Čempionų vardus iškovojo  Rokas Sabonis sv.kat.iki 27kg.,Adas Stefanovič sv.kat.iki 42kg.,Lukas Kybartas sv.kat.iki 38kg.Jauniausioje grupėje pirmą savo aukso medalį iškovojo Aivaras Varševičius sv.kat.iki 25kg.Antrą vietą iškovojo Dautartas Mozgo sv.kat.iki 30kg.Treti buvo Girius Kulevičius sv.kat.iki 34kg.,Jokūbas Sodaitis sv.kat.iki 34kg.,Kernius Jakavičius sv.kat.iki 33kg. ir Matas Augustinavičius sv.kat.iki 27kg.

Antroje dalyje sportininkai varżėsi 2004m.ir2005m.amżiaus grupėse. Geriausiai iš Elektrėnų sportininkų sekėsi Klaidui Pulauskui kuris sv.kat.iki 34kg.użemė antrą vietą,o Arsenij Belevičius sv.kat.iki 42kg.iškovojo trečią vietą.

Bendroje įskaitoje tarp 24 klubų Elektrėnų sportininkai użemė aukštą ketvirtą vietą.

Sveikinam sportininkus ir jų trenerius.

TARPTAUTINIS DZIUDO TURNYRAS

Kovo 19 d.šeštadienį Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos,Baltarusijos,Rusijos bei Lietuvos.Elektrėnų sportininkai iškovojo penkis medalius.Geriausiai sekėsi Giriui Kulevičiui kuris sv.kat.iki 35kg.įveikias visus savo varżovus użemė pirmą vietą.Sv.kat.iki 40kg.antą vietą iškovojo Danielius Stefanovič, o brolis Adas buvo trečias šioje kategorijoje.Markas Matkevičius taip pat użemė trečią vietą sv.kat.iki 45kg.Trečią vietą iškovojo ir Simonas Kalinauskas sv.kat.virš 50kg.Jauniausioje grupėje iki medalio pritrūko tik vieno żinksnio Aivarui Varškevičiui sv.kat.iki 26kg.ir Kerniui Jakavičiui sv.kat.iki 35kg.jie pralaimėje kovas dėl trečios vietos buvo penkti.